Rezerwacja

  1. Wynajem i Kalendarz
  2. Sposób Rezerwacji

1. Wynajem i Kalendarz

Standardowa cena podana jest za pobyt do 8-miu gości, dotyczy to dorosłych i dzieci z wyłączeniem niemowlaków. Dodatkowe trzy osoby po 300 zł/pobyt każda.  Minimalny okres wynajmu to 5 nocy (wynajem musi się zaczynać lub kończyć w sobotę np. od soboty do czwartku, małe odstępstwa po sezonie).

Promocja 10% przy wynajmie 7-mio dniowym (od soboty do soboty). Po aktualne ceny proszę sprawdzić airbnb.pl, oczywiście bez prowizji dla agencji.

Maksymalna liczba gości dorosłych i dzieci to 11 osób.

Maksimum dwa psy lub koty mile widziane za opłatą 150 zl/pobyt za każdy . Depozyt 1000 zł płacony przy odbiorze kluczy i zwracany przy odjeździe.

Jedyny dodatkowy koszt to opłata za energię elektryczną rozliczana według licznika. Wliczone w cenę jest pościel i ręczniki łazienkowe.
Do wynajęcia przeznaczony jest cały opisany spichlerz i teren. Nie wynajmujemy pojedyńczych pokoi, na krótkie terminy, grupom studentów i na przyjęcia. Cała konstrukcja, wykończenie i większość wyposażenia jest nowa.

Aktualny kalendarz dostępnych terminów jest na airbnb.pl miejscowość NASY.

kliknij na link do  airbnb.pl

Pytania i rezerwacje prosimy kierować na mail radeko1@yahoo.com

2. Rezerwacja

Dwa alternatywne sposoby rezerwacji i wynajmu.

A. Bezpośredni poprzez umowę wynajmu:

  1. Osoba zainteresowana wynajmem (Najemca) wysyła mail na adres radeko1@yahoo.com z następującymi informacjami: daty rezerwacji, liczba osób, swój adres i telefon, liczba zwierząt (max 2) oraz załącza kopie (skan lub zdjęcie) obu stron dowodu osobistego. Ze względu na ochronę danych osobistych proszę zaciemnić dane personalne np. zdjęcie, datę urodzenia itp. Kopia jest potrzebna do potwierdzenia tożsamości Najemcy.
  2. Wynajmujący przesyła wypełnioną i podpisaną umowę wraz z kopią swojego dowodu osobistego i wstępnie rezerwuje wybrane daty.
  3. Najemca odsyła podpisaną umowę i wykonuje przelew pierwszej raty w wysokości 40%. Proces rezerwacji jest oficjalnie zakończony i termin zablokowany.
  4. Najemca na 60 dni przed datą wynajmu przelewa drugą ratę w wysokości 40%. W dniu wynajmu, przy odbiorze kluczy Najemca przekazuje Opiekunowi Domu trzecią ratę w wysokości 20% i zwrotną kaucję gwarancyjną 1000 zł. Zostają spisane liczniki elektryczne – opłata za energię elektryczną rozliczana według zużycia to jedyne dodatkowe koszty ponoszone przez Najemcę.
  5. Po zakończeniu okresu wynajmu przy zdawaniu kluczy następuje rozliczenie energii elektrycznej i zwrot kaucji gwarancyjnej

B. Pośredni przez system rezerwacji airbnb.pl .

  1. Cały proces rezerwacji dokonuje się na stronie airbnb.pl przez wyszukanie Spichlerza w miejscowości Nasy.
  2. Firma zajmuje się pośrednictwem i przekazywaniem płatności i gwarantuje całą transakcję. Prowizje płacone są przez obie strony.
  3. Kaucja gwarancyjna i rozliczenie energii elektrycznej przebiega tak samo jak w opisie rezerwacji bezpośredniej.

Proszę wybrać sposób rezerwacji który Państwu bardziej odpowiada i pytania kierować na mail radeko1@yahoo.com

.